banner22

banner16
18 Ekim 2019 Cuma

Web siteniz olmadan milletvekili adayı olmazsınız!

Gelişen teknoloji ve medya kanallarının ağırlıklı olarak internet ve sosyal medya platformlarına taşınmasıyla birlikte milletvekili aday adaylarının, adaylık şanslarını arttırmak için internet ve sosyal medya üzerinde de etkili tanıtım yapmaları zorunlu hale geldi.

17 Şubat 2015 Salı 13:55
Web siteniz olmadan milletvekili adayı olmazsınız!

Türkiye genel seçimlerin havasına girdi.  Yerel seçim ve Cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından bir müddet durulan siyasi arena yeniden kızışmaya başladı. Siyasi partiler seçim startlarını verirken milletvekili olmak için ilk adım olan aday adaylığı süreci de hız kazandı. İstifa eden bürokratlar aday adaylığını bir anlamda açıklamış olurken Türkiye’nin dört bir yanında da hararetli bir aday adaylığı yaşanacağa benziyor.

Gelişen teknoloji ve medya kanallarının ağırlıklı olarak internet ve sosyal medya platformlarına taşınmasıyla birlikte milletvekili aday adaylarının, adaylık şanslarını arttırmak için internet ve sosyal medya üzerinde de etkili tanıtım yapmaları zorunlu hale geldi.

Marka, imaj ve iletişim stratejistleri milletvekili aday adaylarının faaliyetlerinde en çok internet üzerinden yapılabilecek tanıtımlara ve sosyal medya araçlarına ağırlık vermeleri gerektiğini vurguluyor.

Siyasi parti yetkili organlarının milletvekili adaylarını belirlerken yürüttükleri araştırma-inceleme ve değerlendirme süreçlerinde adaylığı kesin olanlar dışında özellikle haber siteleri, bloglar, aday tanıtım portalları ve aday adayının varsa kendi web sitesini inceleme yoluyla etkinliklerini ölçümleyeceği bir gerçek olarak ortaya çıkıyor.

“Bugünkü medya ve iletişim kanalları düşünüldüğünde ve hızlı mesaj iletme, yaygınlık kazanma imkanları göz önüne alındığında milletvekili aday adayı olan veya olmayı düşünenlerin en azından bir web sayfası sahibi olmadan şansları yok denecek kadar az” değerlendirmesi yapan uzmanlar her siyasi partinin kendisine güç katacağını düşündüğü aday adayını tercih edeceğini ifade ediyor.

 

5 DAKİKADA WEB SİTESİ

Aday adayları için internet sitesi yaptırmanın ve haber platformlarında etkili tanıtım yapmanın öneminden hareket eden dijital ajans ve medya grupları farklı ürün ve hizmetleri bir araya getirerek etkili tanıtım paketleri sunuyor.

Refleks Medya – Omedya A.Ş. – MTY Bilişim  ve DS Office adlı firmaların bir araya gelmesiyle kurulan ve Türkiye’nin  önemli bir internet ve haber ağı olarak değerlendirilen  www.hemenyayinla.comadlı portal oldukça dikkat çekici hizmetleri bir arada sunuyor.

Geliştirilen teknolojiyle milletvekili aday adayına 5 dakika içerisinde profesyonel kişisel bir web sayfası yapma ve istediği şekilde güncelleme imkanı sağlayan www.hemenyayinla.com portalı bu özelliğinin yanısıra bir çok önemli fırsatı da bir araya toplamış durumda.

INTERPRESS MEDYA TAKİP MERKEZİ

Web sitesini online hayata geçiren milletvekili aday adayının, 55 farklı haber sitesinde senkronize haberini ve fotoğrafını yayınlama, geçmiş dönemlerde Türkiye genelinde milyonlarca tekil ziyaretçinin seçim anketlerine katıldığı aday tanıtım portalları www.milletvekili.tv ve www.secimduellosu.com üzerinde fotoğraflı özgeçmişini yayınlama, sosyal ağlarda paylaşım ve en önemlisi tüm seçim çalışmaları boyunca aday adayı hakkında yerel ve ulusal düzeyde yazılı basın-internet ve sosyal medyada yapılmış tüm haberleri İNTERPRESS Medya Takip Merkezi aracılığıyla raporlama hizmetleri bir arada sunuluyor.

Online ödeme sistemiyle hizmet satın alınabilen hemenyayınla.com portalı, 7/24 çağrı merkezi ile her an aday adaylarına tanıtım ve medya alanında rehberlik edecek bir altyapıyı da beraberinde sağlıyor.

Aday adayının seçim çalışmaları çerçevesinde ihtiyaç duyabileceği broşür, katalog, afiş, pankart, SMS ve Sesli arama araç kiralama, radyo-tv reklamı gibi hizmetler de yine www.hemenyayinla.com portalı üzerinde ek hizmet paketleri olarak profesyonel kalitede aday adaylarına sunuluyor.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner17
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV