banner22

banner16
23 Eylül 2019 Pazartesi

En güvenilir tüp bebek merkezi: Novaart

Novaart Tüp bebek merkezi, tüp bebek tedavisinde büyük başarı sağlıyor. Tüp bebek konusunda uzman kadrosu ve deneyimleriyle hizmet veren Novaart, en iyi sonuç veren tüp bebek yöntemlerini uyguluyor.

26 Kasım 2014 Çarşamba 11:37
En güvenilir tüp bebek merkezi: Novaart
 NovaArt Tüp Bebek Merkezi’nde erkek ve/veya kadına bağlı çeşitli nedenlerden dolayı bebek sahibi olamayan çiftlere her türlü tedavi yöntemi uygulanmakta ve normal doğum işlemleri yapılmakta. 
Tüp bebek tedavisinde büyük başarı sağlayan NOVAART Tüp bebek merkezi, hizmet anlayışı, en son gelişmeler ışığında, modern ve sıcak bir ortamda tanı ve tedaviye yönelik uygulamalarıyla, en iyi tüp bebek merkezleri arasında.

Ankara Çukurambar’da hizmet veren NOVAART Tüp bebek merkezi, dünyadaki son gelişmeleri uygulayan uzman doktorlar, embriyolog, biyolog ve hemşirelerden oluşan kadrosu çocuk yapmak isteyen çiftler için hizmet veriyor. Tüp bebek alanında mesleki birikimlerini birleştiren; Prof. Dr. Ahmet Erdem, Prof. Dr. Mehmet Erdem ve Uzman Dr. İlknur Mutlu, NOVAART Tüp bebek merkezinde çocuk özlemi çeken ailelere “Yeni bir hayat” kurmak için yola çıktı.

Tüp bebek tedavisinde büyük başarı sağlayan NOVAART Tüp bebek merkezi, hizmet anlayışı, en son gelişmeler ışığında, modern ve sıcak bir ortamda tanı ve tedaviye yönelik uygulamaları gerçekleştirmekte...

NovaArt Tüp Bebek Merkezi’nde erkek ve/veya kadına bağlı çeşitli nedenlerden dolayı bebek sahibi olamayan çiftlere her türlü tedavi yöntemi uygulanmakta. Klasik kısırlık tanı ve tedavisi, aşılama ve tüp bebek hizmetlerine ek olarak embriyoların genetik incelenmesi, testisten biyopsi ile sperm elde edilmesi, sperm dondurma  ve embriyo işlemleri yapılmakta. Ayrıca normal doğum işlemleri de yapılmakta...

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner17
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV