banner22

banner16
23 Eylül 2019 Pazartesi

En iyi araç kaplama firması GMG Garage

Aracınızı profesyonel ellere teslim edin GMG Garage. Birçok şeyden fedakarlık ederek gönlünüze göre aldığınız lüks otomobillerinizi profesyonel ellere teslim edin. Türkiye'nin en iyi ve en güçlü araç kaplama merkezi GMG Garage, kalitesi, tasarımları ve uzman kadrosuyla otomobil sektörünün lider ismi. 25 yıllık tecrübesini araç tutkunlarına en iyi

04 Eylül 2014 Perşembe 13:11
En iyi araç kaplama firması GMG Garage
Bugüne kadar yüzlerce aracı kaplayarak; cam film uygulaması, karbon uygulaması, kaput koruması, göçük düzeltme ve chrome kaplama uygulaması gerçekleştiren GMG Garage, araç kaplamak isteyenlerin bir numaralı adresi. GMG Garage’ın bu özel uygulamalarını özellikle ultra lüks otomobil sahipleri yakından takip ediyor. Türkiye’nin dört bir yanında araçlarını kaplamak için GMG Garage gelenlerin büyük bir bölümünü İstanbullu araç tutkunları oluşturuyor.

Yıllarca otomobil sektörünün birçok alanında profesyonellik kazanan, bu bilgi birikimiyle de araç kaplama konusunda aldıkları eğitimler ve bu konudaki tecrübeleriyle en iyi hizmeti vermeyi amaç edinen GMG Garage, Ankara Ostim’de hizmet veriyor. GMG Garage’da yüzlerce araç sahiplerinin isteklerine göre, yüksek standartlarda renk değişimi uygulandı ve müşterilerin memnuniyetini kazandı.

GMG Garage; sedefli renkli folyolar, karbon fiber görünümlü folyolar gibi çok geniş bir renk ve çeşit yelpazesine sahip. Bunlarla beraber parlak renkli ve mat renkli folyolarla da isteğinize göre aracınıza yeni görünümler sunabilmekte.

GMG Garage sahibi Mustafa Baranlı yaklaşık 25 yıldır araç kaplama sektöründe olduğunu belirterek; “ Bu meslek bize babamızdan geçti. Ben küçük yaşlarımdan itibaren otomobillerle içiçe büyüdüm. Babam da tam bir otomobil tutkunudur. Sevdiğim bir işi yaptığım için neticesinde d e başarı ardından geliyor. Araç kaplama sektöründe uzun yıllar deneyim edindik ve bu deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşıyoruz. Özellikle işadamları araç kaplamaya büyük rağbet gösteriyor” şeklinde konuştu.


GMG GARAGE ARAÇ KAPLAMA DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!


Bir aracın kaplanış aşaması:
GMGGARAGE VE ARAÇ KAPLAMA HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER:
Araç Folyo Kaplama Uygulaması Boyaya Zarar Verir mi ?
GMG GARAGE firması tarafından kullanılan araç kaplama malzemesi ISO TSE CE gibi standart testlerden başarıyla geçmiş olup boyaya herhangi bir zarar vermediği kanıtlanmıştır. Teknik anlamda oksijenle ilişkisi kesilen hiçbir madde çürüme ve oksitlenme yapmaz. Üzeri araç kaplama malzemesi ile kaplanmış bir boya yüzeyi oksijen bağlantısı kesilmiş olduğu için her hangi bir şekilde zarar görmez. Artı olarak güneş, yağmur, çamur, kar ve benzeri etkenlere mağruz kalmayacağı için de ayrıca boyanızı korumuş olursunuz.
Renk Değişikliğinin Kanuni Hale Getirmesi Nasıl Yapılır ?
Araç kaplama ile rengi değişen araçların renk değişikliği prosedürü şu şekilde yapılmaktadır; EK1 belgesi ile muayene istasyonunda aracınızın renginin folyo ile kaplanarak değiştiğini tespit ettirip bu tescil belgesiyle yapacağınız başvuru sonucu ruhsatınızın 2 sayfası emniyet tarafından değiştirilir ve işlem kanuni hale gelmiş olur.

Uygulama Kaç Gün Sürüyor ?
Yapılan uygulama araç tipine ve yüzeyin düzgünlüğüne göre değişiklik göstermekle birlikte aracın yüzeyindeki boya tozu, reçine, zivt vs. kalıntıların temizlenmesiyle birlikte 1-2 iş günü sürmekte, şehir dışından gelen müşterilerimiz gelmeden önce aldıkları randevuya göre ertesi gün içerisinde araçlarını teslim alabilmektedir.
Uygulama Nasıl Yapılıyor ?
Aracınızın GMG Garage'a gelmesiyle aracınız detaylı yıkamaya alınır. Burada araç yüzeyindeki boya tozu, zift, reçine vs. gibi maddelerin temizliği yapılır. Ardından aracın kapı kolları, far ve stop grubu anlaşmalı olduğumuz uzman servis ekibimiz tarafından sökülür. Ardından aracın yüzeyi özel bir temizlik solüsyonu ile tekrar temizlenir. Parçalar için uygun şekilde kesilen folyo, tecrübeli ekibimiz tarafından aracın yüzeyine uygulanır. Uygulama işlemi sona erdikten sonra kapı kolları, far ve stop grubu yeniden aracın üzerine monte edilir. Son kontrolleri yapıldıktan sonra araç sahibine yeniden temizlenerek teslim edilir.

Kullanılan Folyo Hava Şartlarına Dayanıklı mıdır ?
GMG Garage olarak kullandığımız malzemelerin hepsi ithal olup, ISO CE ve TSE gibi kalite kontrol standartlarının her birine sahiptir. -50 dereceden +110 dereye kadar hiçbir şekilde değişiklik göstermeden dayanabilmektedir. Üretici firmaları tarafında her türlü hava şartına tabi tutularak test edilmiş ve onaylanmış olup garantilidir.
Uygulamada Ek Yapılıyor mu ?
Araç kaplama uygulaması aynen boya gibi her parçanın tek tek bir bütün halinde kaplanması esasına dayanmaktadır. Kullanılan malzeme yüksek derecede esneme özelliği sayesinde her yüzeye esneyebilir ve yapışabilir. Uygulamalarımızda ek yeri yoktur. Örnek olarak kaput tek parça halinde kesilir ve tek parça halinde uygulanır. Ölçü olarak kullanılan malzeme araç kaplama için özel üretildiği için sorunsuz bir şekilde ölçülendirilebilir.
Aracın Üzerindeki Amblemler Nasıl Geri Takılıyor ?
Aracınız üzerindeki marka ve model belirten amblemler yapısına göre yapışkan ve vidalı olmak üzere 2 sınıftan oluşur. Vidalı sınıf aynı şekilde söküldüğü gibi yeniden vida yerlerine takılır. Yapışkanlı sınıf ise ısıtılıp sökülür ve uygulama bittikten sonra temizlenip yeniden ambleme göre kesilen 3M marka çift taraflı bant ve silikon desteği ile yüzeye yapıştırılır.

Aracım Kaplandıktan Kaç Gün Sonra Yıkatabilirim ?
Araç kaplama işlemi bittikten 3 gün sonra aracınızı yıkatabilirsiniz.
Aracım Yıkanırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?
Aracınız folyo kaplandıktan sonra aracı fırça değil süngerle yıkattırmayı tercih ediniz. Çok yakından basınçlı su ile yıkatmamaya özen gösteriniz. Kesinlikle otomatik yıkama makinelerinde yıkatmayınız.
Aracım Kaplandıktan Sonra Cila Uygulaması Yapılabilir mi ?
Araç kaplama uygulaması yapıldıktan sonra aracınızın yüzeyine cila uygulaması yapabilirsiniz.Mat renkler hariç parlak tüm renklerde cila uygulaması yapabilirsiniz.
Aracımın Yüzeyinde Bazı Çizikler ve göçükler mecvut. Ne yapabılırım?
Aracınızın yüzeyindeki çizikler, göçükler, boya kalkmaları, ve bunun gibi tüm yüzey bozukluklarında yardımcı olmakta aracın yüzeyinin düzgün hale gelmesi için anlaşmalı olduğumuz servisler tarafından kendi tesisimizde müşterilerimize tam destek sağlamaktayız.
Aracımın Jantları Kaplanabilir mi ?
Komple jant kaplama konusunu GMG Garage olarak önermiyoruz fakat aracınızın jantlarının kaplanan renge uygunluğu konusunda boya desteği veriyoruz.
Aracın Üzerindeki Folyo Söküldükten Sonra Leke Bırakıyor mu?
Kullanılan malzemenin sökümü yapıldığında kesinlikle araç üzerinde leke izi bırakmamaktadır.
Sökülürken Orijinal Boyaya Zarar Veriyor mu ?
Folyo sökülürken aracınızın orjinal boyasına doğru sökme teknikleriyle profesyonelce söküldüğü taktirde en ufak bir zarar bile vermemektedir. Yalnız sonradan boyanan aksamların düzgün boyanmadığı taktirde folyo sökülmesi sırasında verniğinin kalkması gibi problemler yaşanabilmektedir. Artı olarak boyayı üzerinde durduğu sürece oksijen, raçine, zivt, yağmur suyu, kar suyu, fırça, sünger vs. ile bağlantısı kesildiği için boyanız kaplama yaptırdığınız haliyle kalır ve dolayısıyla kaplama kaldığı süre boyunca boya korunur.
Aracımı Çift Renk Kaplatabilirmiyim ?
Aracınızı istediğiniz şekil ve renkte kaplayabiliriz. Konu ile ilgili sınır sizin hayal gücünüzle sınırlıdır.Hayallerinizi gerçekleştirmekte bizim işimizdir....
Aracımın İç Kısımlarına Karbon Uygulaması Yaptırabilirmiyim ?
Aracınızın istediğiniz parçasını yüzeyine yapışkan malzeme uygulaması yapılabilecek her şeyi karbon, mat yada metalik renk folyo ile kaplayabiliriz.
Kaput Koruma Film Uygulaması Yapıyormusunuz ?
Aracınızın yüzeyini taş ve benzeri etkenlerden korumak adına şeffaf koruma film uygulaması yapıyoruz. Bu uygulama sadece kaputla sınırlı kalmayıp isterseniz aracınızı komple şeffaf folyo ile kaplayarak genel bir koruma sağlanabilir. Her gördüğünüz şeffaf folyoyu kaput koruma folyosu sanmayın. Yüksek micronlu silikon içerikli malzemeler kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner17
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV