banner22

banner16
23 Eylül 2019 Pazartesi

Volkan Arslan her salı Radyo TRT Türkü'de

Karadenizli sanatçı Volkan Arslan TRT Türk’te her Pazar “Sevdalı Türküler” adlı programı sunacak.

09 Aralık 2014 Salı 16:56
Volkan Arslan her salı Radyo TRT Türkü'de
 Karadeniz müziğinin son dönemdeki özgün seslerinden Volkan Arslan, uzun konser maratonunun ardından artık her salı Radyo TRT Türkü'de sevenleriyle buluşacak.

2011 yılında Kayde, 2013 yılında da ikinci albümü Puğar ile Karadeniz müziğinde özgün bir yer edinen Arslan bundan böyle her salı Radyo TRT Türkü'de sevenleriyle buluşuyor, canlı telefon bağlantılarıyla programında istek şarkıları seslendiriyor.

Volkan Arslan ile Karedeniz Rüzgarı her salı saat 19.00-20.00 arasında Radyo TRT Türkü'de. 

Volkan Arslan, (d. 27 Ocak 1988, Ankara, Türkiye) Türk müzisyen ve tulum sanatçısı.

9 yaşında bağlama çalarak müziğe başlamıştır. 13 yaşında iken TRT THM gençlik korosunun sınavlarını kazanmıştır ve TRT'de görev yapmaya başlamıştır. 1,5 yıl boyunca Ney Dans Grubuyla çalışmış, aynı zamanda Gökhan Birben, Fuat Saka, Hülya Polat, İbrahim Can gibi müzisyenler ile çalışmıştır. 2006 yılında ÖSS sınavını kazanarak Sakarya Devlet Konservatuarı Temel Bilimler bölümünü kazanmıştır. Bir sene boyunca eğitim gördükten sonra tekrar ÖSS sınavına girerek İTÜ Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi bölümünü kazanmıştır. 2011 yılında Kayde isimli bir albüm çıkartmıştır. 2013 yılının ekim ayında ikinci albümü Puğar ile yükselişine hız kazandırmıştır. Ayrıca İTÜ'de öğretim görevlisi olarak tulum dersleri vermektedir.

Anahtar Kelimeler: Volkan ArslanHaber
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner17
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV