banner22

banner16
18 Ekim 2019 Cuma

Milletvekili aday adayları MİLLETVEKİLİ.TV’de yarışıyor

7 Haziran Milletvekili seçimleri yaklaşırken Siyasi parti yetkili organlarının milletvekili adayı belirleme çalışmalarında dikkate aldığı aday tanıtım portallarının öncüsü www.milletvekili.tv aday adaylarının da birinci tercihi arasında yer alıyor.

09 Mart 2015 Pazartesi 15:57
Milletvekili aday adayları MİLLETVEKİLİ.TV’de yarışıyor
15. yılında milletvekili aday adaylarının tanıtımı için en kurumsal web platform olarak dikkat çeken www.milletvekili.tv portalı şimdi de oy oranları ve destekleme mekanizmasındaki tarafsızlığı ve şeffaflığını ip göstergeleri ile sayfalarında ispatlıyor.

Geliştirdiği 'Bilinçli seçmenin sitesi' sloganıyla 15 yıl önce başlatılan ve Türkiye’de milletvekili aday adayı tanıtımına yönelik olarak hazırlanmış özel nitelikli ilk portal olan www.milletvekili.tv yine bir ilke imza attı.

Milletvekili aday adaylarının kendilerini yakından tanıtmak, seçmene mesajlarını iletebilmek, özgeçmişini fotoğrafını yayınlayarak öne çıkmak için önemli bir fırsat olarak gördüğü ve yoğun ilgi gösterdiği www.milletvekili.tv portalı şeffaf ve tarafsız yapısını ispatlayan bir uygulamaya sayfalarında yer verdi.

Tüm siyasi partilere ve milletvekili aday adaylarına eşit mesafede olduğunu her zaman vurgulayan www.milletvekili.tv portalı, günlük yaklaşık  1 milyon sayfa gösterimiyle alanında tek ve benzersiz olduğunu bir kez daha ispatladı.

Her aday adayının tarafsız ve objektif kriterlerde desteklenmesi için yazılımsal tüm kontrolleri sağlayan www.milletvekili.tv portalı şimdi de adaylara yapılan destek ve oylamaların ip göstergelerini online olarak seçim bölgesi detay sayfalarında yayınlıyor.

Kişisel bilgi güvenliği ve oy kullanımının gizliliği prensiplerinden hiçbir ödün vermeyen portal Türkiye genelinde bir çok ilde kullanılan oyların ve adaylara yapılan desteğin anlık takip edilebileceği bir sistemle tarafsızlığını ortaya koyuyor.

Seçim bölgeleri sayfalarında aday adaylarına VİTRİNLERDE YAYINLANMA ve profilinde özgeçmiş ve fotoğraf yayınlama hizmetlerini ücretsiz sunan ve 1 milyona yaklaşan ziyaret sayısıyla milletvekili aday adayları arasındaki kıyasıya mücadeleye seçmenin de destekleyici olarak katılmasına imkan sağlayan www.milletvekili.tv portalında artık yapılan tüm işlemlerin ip akışı açık olarak yayınlanıyor.

Özellikle siyasi parti yetkili organlarının milletvekili aday adayı belirleme döneminde sosyal medya, internet ve haber siteleri üzerinde detaylı araştırmalar yaptığı ve raporlar hazırladığı gerçeğinden hareketle milletvekili.tv yönetimi de bu araştırma çalışmalarına adayların kendilerini daha yakından tanıtmak ve destek toplamak için bir platform oluşturma misyonuyla katkı veriyor.

Bu seçim döneminde büyük bir 55 farklı haber sitesinde haber yayını, haber sayfalarında fotoğraf yayını profesyonel ve üstün teknolojili web sitesi gibi hizmetlerin bir arada  sunulduğu HEMEN YAYINLA AĞI ile işbirliği içerisinde çalışmalarını yürüten www.milletvekili.tv ücretli olarak sunduğu hizmetleri de şeffaf, tarafsız ve yüzde yüz güvenli olarak www.hemenyayinla.com portalı üzerinden satışa sunuyor.

“Milletvekili aday adayını nasıl tanıtabilirim” sorusuna cevap veren bir çok hizmeti bir arada sunan www.hemenyayinla.com portalı aynı zamanda 7/24 çağrı merkezi ile de hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürüyor.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner17
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV