banner22

banner16
23 Eylül 2019 Pazartesi

ASY MEDYA’nın açılışı ulusal medyada

Kurulduğu günden beri medya sektöründe sayısız başarılara imza atan ASY Medya’nın yeni adresinin açılışı, ulusal medyada geniş yer buldu. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve medya temsilcilerinin katıldığı açılış, Sabah Gazetesi’nden Posta’ya, Hürriyet’ten Habertürk gazetesine kadar ülkenin önde gelen yazılı ve internet gazetelerinde haber oldu.

19 Aralık 2014 Cuma 13:15
ASY MEDYA’nın açılışı ulusal medyada
 Refleks Medya, Portacal Ajans gibi medya kollarını barındıran ASY Medya’nın Çukurambar’daki yeni adresinin açılışı Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş tarafından yapıldı.  Ulusal gazeteler ve internet medyası ASY Medya’nın açılış törenine büyük ilgi gösterdi.  


Açılışa Kurtulmuş’un yanı sıra ulusal gazetelerin Ankara temsilcileri de katılımda bulundu.  Açılış kurdelasını kesen Numan Kurtulmuş,yeni yerin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. ASY Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Saydam Yalçın ‘Yeni stüdyolarda daha kaliteli yayın yapılacağını’ belirtirken ve Refleks Medya Genel Yayın Yönetmeni Semih Aydın ise ‘önümüzdeki günlerde internet gazeteciliği alanına ağırlık verileceğini ve bu alanda önemli adımlar atılacağını’ ifade etti.


Dört yıl aradan sonra ilk defa canlı yayına konuk olan Numan Kurtulmuş ; Aşk Fm ve Ostim Radyo ortak yayınından dinleyicilere seslendi. Kurtulmuş Şeb-i Arus’un yıldönümüne dikkat çekerek, barış ve dostluk mesajları verdi.


Ulusal gazeteler ve internet medyası ASY Medya’nın açılış törenine büyük ilgi gösterdi.  Sabah, Hürriyet, Habertürk, Posta, Anadolu Gazetesi şu başlıklar altında haberi verdi:

Posta Ankara: Açılış kurdelasını Numan Kurtulmuş kesti

Habertürk Anakra: Kurtulmuş ortak yayına katıldı

Sabah Ankara: ASY Medya’ya hayırlı olsun jesti

Hürriyet Ankara: Açılış kurdelasını Kurtulmuş kesti

Anadolu Gazetesi: Yerel Medya Güçlenirse Demokrasi güçlenir    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner17
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV