banner22

banner16
23 Eylül 2019 Pazartesi

THY'den Balkanlara uçuş imkanı

Türk Hava Yolları, Balkanlar, Kafkaslar ve Ukrayna’ya gidiş-dönüş her şey dâhil 109 Dolar’dan başlayan fiyatlarla uçuş imkânı sağlıyor.

01 Ekim 2015 Perşembe 16:41
THY'den Balkanlara uçuş imkanı
Son beş yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi”* seçilen Türk Hava Yolları, transfer merkezi İstanbul’dan, Balkanlar’da Belgrad, Bükreş, Kişinev, Köstence, Ljubljana, Podgorica, Priştine, Saraybosna, Sofya, Tiran, Üsküp, Varna ve Zagreb’e 109$’a; Kafkaslar’da Bakü**, Gence, Nahcivan, Tiflis ve Batum’a 129$’dan başlayan fiyatlar ve Ukrayna’da ise Dnepropetrovsk, Kherson, Kiev***, Lviv ve Odessa’ya 129$’dan başlayan fiyatlarla gidiş-dönüş her şey dâhil uçuş imkânı sunuyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Balkanlar’ın Belgrad, Kişinev, Podgorica, Priştine, Saraybosna, Tiran ve Üsküp şehirlerine vizesiz; Kafkaslar’ın Batum ve Tiflis şehirlerine ise pasaporta gerek duymadan, sadece kimlik kartı ile giriş yapabilmekteler.

Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular, uçuş biletlerini 01 - 20 Ekim 2015tarihleri arasında satın almaları hâlinde, seyahatlerini 01 Kasım 2015 – 31 Mart 2016tarih aralığında gerçekleştirebilecekler.

Her şey dâhil 109 Dolar’dan başlayan uçuş biletleri, Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesi ücretleri olmakla birlikte, bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebilmektedir. 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner17
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV