banner22

banner16
23 Eylül 2019 Pazartesi

THK Genel Merkez Seçimleri Yapıldı

Türk Hava Kurumu'nun 44. Büyük Genel Kurulunda Genel Merkez seçimleri yapıldı. 564 delegenin oy kullandığı seçime Kürşat Atılgan ve görevi vekaleten yürüten Mustafa San aday oldu.

14 Ekim 2015 Çarşamba 13:06
THK Genel Merkez Seçimleri Yapıldı
Türk Hava Kurumu'nun 44. Büyük Genel Kurulunda Genel Merkez seçimleri yapıldı. 564 delegenin oy kullandığı seçime Kürşat Atılgan ve görevi vekaleten yürüten Mustafa San aday oldu. Açılan sandık sonuçlarına göre THK Antalya şube başkanı Vasıf Yüceliş'inde Genel yönetim kuruluna girdiği Kürşat Atılgan 324 oy, Mustafa San ise 238 oy almış, 2 oy geçersiz çıkmıştır.

THK Genel Yönetim Kurulu Üyesi ve Antalya Şube Başkanı Vasıf Yüceliş yaptığı açıklamada; "Halkımızın destekleri ve teveccühü ile 90 yıldır Türk sivil havacılığına hizmet eden Türk Hava Kurumu son bir yıldır çok sıkıntılı ve badireli bir süreç yaşadı. Bu seçimler ile özellikle Türk Hava Kurumu ile THK Havacılık Vakfı arasındaki güç ayrılığı birleştirilmiş, güçbirliği sağlanmış, Türk Hava Kurumu işini bilen ehil bir havacıya teslim edildi. Antalya'da yapmış olduğumuz faaliyetlerin takdir görmesi sebebiyle bende bu yönetimde yer aldım.

Antalya'da elde ettiğim tecrübeyi Ankara'ya aktaracağım. Antalya'da yaşayan amatör sportif havacıların THK'nın imkan ve kabiliyetlerinden daha fazla yararlanması için çaba göstereceğim. THK'nın bu günlere gelmesinde katkısı ve emeği olan başta üyelerimiz olmak üzere herkese teşekkürlerimi sunuyor, bu uğurda hayatını kaybeden pilotlarımız ve personelimize rahmet diliyorum" dedi. 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner17
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV