banner22

banner16
17 Eylül 2019 Salı

TAV'a Güney Afrika'da yoğun ilgi

Şirket, ortağı ADP ile katıldığı Routes Dünya Güzergah Geliştirme Fuarı'nda yoğun ilgi görüyor

21 Eylül 2015 Pazartesi 15:59
TAV'a Güney Afrika'da yoğun ilgi
TAV Havalimanları, Güney Afrika'da düzenlenen ve ortağı Aéroports de Paris (ADP) ile katıldığı "Routes Dünya Güzergah Geliştirme Fuarı"nda yoğun ilgi görüyor.

TAV Havalimanları Holding'ten yapılan açıklamaya göre, şirket, 21'incisi bu yıl Durban'da düzenlenen "Routes Dünya Güzergah Geliştirme Fuarı"na birlikte dünyanın en büyük havalimanı işletmeciliği platformunu oluşturduğu ADP ile katılıyor. 19 Eylül'de başlayan fuarda, TAV'ın işlettiği 14 ve ADP'nin işlettiği 26 havalimanı birlikte temsil ediliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen TAV Havalimanları Pazarlama Direktörü Aslıhan Çörtük, dünyanın her yerinden havacılık ve turizm temsilcilerinin buluştuğu bir platform olan fuarın, hem sektörün küresel ölçekte nereye gittiğini görmek hem de faaliyet gösterdikleri bölgelerdeki yeni olanakları ortaya çıkarmak için güzel bir fırsat sunduğunu belirtti.

Çörtük, TAV olarak yurt içinde işlettikleri İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa-Alanya ve Milas-Bodrum havalimanlarının yanı sıra yurt dışındaki 9 havalimanı ile fuarda yer aldıklarını aktardı.

Fuar boyunca, havalimanı tasarımı, inşaatı ve işletmesi alanında fark yaratan TAV'ın küresel bir oyuncu haline geldiğini bir kez daha görmenin kendilerini gururlandırdığını vurgulayan Çörtük, "Bununla birlikte, ortağımız ADP ile 40 havalimanını kapsayan dünyanın en büyük havalimanı networküne sahip standımıza ziyaretçilerin yoğun ilgi görmesinden mutluluk duyuyoruz" ifadelerini kullandı.

TAV ile ADP'nin 100 metrekarelik stantla yer aldığı fuara bu yıl 100'ün üzerinde ülkeden 250 havayolu, 650 havalimanı ve 170 uluslararası turizm otoritesini temsilen yaklaşık 2 bin 500 delege katılıyor.

Fuar, yarın sona erecek. 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner17
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV