banner22

banner16
17 Eylül 2019 Salı

Dalaman Havalimanı personel kıyafetlerini yeniledi

YDA Group bünyesindeki YDA Dalaman Havalimanı Yatırım ve İşletme AŞ, personel kıyafetlerini yeniledi.

08 Ekim 2015 Perşembe 10:42
Dalaman Havalimanı personel kıyafetlerini yeniledi
YDA Dalaman Havalimanı'ndan yapılan açıklamaya göre, hayata geçirdiği havalimanı ve inşaat projeleriyle havacılık sektöründe önemli bir yer edinen YDA Group bünyesindeki YDA Dalaman Havalimanı çalışanlarının üniformaları yenilendi.

YDA Group koordinatörlüğünde, Melis İpekçi tarafından uzun bir tasarım süreci sonrasında ortaya çıkan yeni üniformalar, rahatlık ve kullanım kolaylıklarının yanı sıra modanın yansıdığı renk ve çizgileriyle de şık bir kreasyon olarak büyük beğeni topladı.

Üniformalar, gerek bütünlük ve şıklık gerekse modern tasarımlarıyla bir hazır giyim markası koleksiyonu anlayışı ile oluşturuldu. Operasyon departmanı, teknik departman ve güvenlik personeli olmak üzere toplam 600 personel için hazırlanan üniformaların kullanım alanlarına göre fonksiyonelliği ve kullanılacak materyalin özellikleri Dalaman'ın iklimine uygun olarak geliştirildi. Uzun süre kullanılacak kalite ve özellikteki yeni üniformalar, personelin hareket kabiliyetini kısıtlamayacak ve daha kullanışlı olacak şekilde tasarlandı.

YDA Group kurumsal renklerinin temel alındığı yeni üniforma kreasyonunda, lacivertin yanı sıra kırmızı ve beyazın ağırlıklı kullanıldığı kıyafet ve aksesuarlarda, fonksiyonellik ve konfor temel alınarak özel kumaşlarla oluşturulmuş bir koleksiyon ortaya çıkarıldı. 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner17
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV