banner22

banner16
23 Eylül 2019 Pazartesi

Mustafa Bılıkçı: TBMM'ye Seçilirsem Ankara İçin Çalışacağım

AK Parti Ankara 1. Bölgeden milletvekili aday adayı olan Mustafa Bılıkçı TGRT Haber'de Adayın Sesi Programının konuğu oldu.

30 Mart 2015 Pazartesi 11:26
Mustafa Bılıkçı: TBMM'ye Seçilirsem Ankara İçin Çalışacağım
 Adalet ve Kalkınma Partisi'nden Ankara 1.Bölge milletvekili aday adayı Mustafa Bılıkçı, özel hayatından, iş hayatına ve projelerine kadar birçok konuyu izleyenlerle paylaştı.
Konuşmasına kısaca kendinden bahsederek başlayan Mustafa Bılıkçı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'yla sürekli irtibat halinde olduğunu ve gelecek için yeni projeler üzerinde üretimlerde bulunduklarını söyledi.

Sunucunun neden Ankara'dan aday adayı oldunuz sorusuna aslen Kayserili olduklarını ama 42 yıldır Ankara'da yaşadıklarını söyleyerek devam eden Mustafa Bılıkçı "Ankara'da hizmet eden şirketimizle birçok eve ürünlerimiz giriyor. O yüzden Ankarılalara vefa borcumuz olduğunu düşünüyorum ve bu borcumuzu Meclis'te Ankara'ya hizmet ederek ödemek istiyorum" dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek sayesinde Ankara'nın çehresinin değiştiğine de değinen Mustafa Bılıkçı "Ankara aslında memur şehri, saat on olduğunda şehir duruyor. İnsanların beklentisi hizmet edilmesi, bu yüzden Ankara'ya turizm anlamında, ekonomi anlamında hizmet etmek için gerek milletvekili adayı olarak gerekse başkanı olduğum kuruluşlarla Ankara'ya hizmetlerime devam edeceğim" şeklinde konuştu.

Milli meselelerin en iyi çözüm yolunun siyaset olduğuna değinen Mustafa Bılıkçı "AK Parti vizyonu ve misyonu olan bir parti, yeni projelerle Türkiye'yi ayağa kaldıran bir parti bu yüzden AK Parti'yi tercih ettim" dedi.

Projeleriyle ilgili bilgiler veren Bılıkçı "Bütün ilçe başkanlıklarımıza giderek, halkımızla görüştük ve onların sorunlarını dinledik. Oradaki insanlar için neler yapabiliriz diye düşünerek İlçe teşkilatlarının görüşlerini de alarak çözüm yolları aradık. Gençlerin ve kadınlarımızın istikrar ve ekonomi konusunda katkılarının büyük olduğunu düşünüyorum. Ankara'lılar bize görev verirse bir çok alanda projemiz var. Ankaraya daha çok yatırımlar yapılması konusunda projelerimiz var. Sanayi bölgemizi cazip hale getirip yatırımı bu bölgemize çekmek istiyoruz. Üreten bir Türkiye olursak mutlaka geri kazanımı da farklı olacak. İşsizlik sorunu ve diğer sorunları üretim sayesinde çözeceğiz. Bu yüzden üretim, üretim, üretim.." şeklinde konuştu.

Aynı zamanda Ulusal Kırmızı Et Konseyi Başkanı, Etbir Yönetim Kurulu Başkanı ve Sultan Et Yönetim Kurulu Başkanı olan Mustafa Bılıkçı, "Seçmenleri istikrar için ekonomideki başarının sürmesi için AK Parti'ye oy vermeye davet ediyorum. İstikrarı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'la yakaladık ve bu istikrarı sürdürmek için partimize olan desteklerimizi hizmet yaparak sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner17
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV