banner22

banner16
18 Ekim 2019 Cuma

Mustafa Bılıkçı çalışmalarında hız kesmiyor

AK Parti Ankara 1.Bölge Milletvekili aday adayı Mustafa Bılıkçı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bılıkçı "Türkiye’deki sorunların AK Parti iktidarı ile çözüleceğine inandığım için çalışıyorum" şeklinde konuştu.

23 Mart 2015 Pazartesi 14:01
 Mustafa Bılıkçı çalışmalarında hız kesmiyor
 
Ulusal Kırmızı Et Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı, Kırmızı Et Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (ETBİR) Yönetim Kurulu Başkanı ve Sultan Et Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bılıkçı, AK Parti Ankara 1.Bölgeden Milletvekili aday adayı olup çalışmalarına ve partilerle görüşmelerine hız vermişti. 

Mustafa Bılıkçı teşkilat ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Bu ziyaretlerde konuşan Bılıkçı Türkiye'deki sorunların AK Parti iktidarı ile çözüleceğine inandığını söyledi. Milli meselelerin çözülmesi için en etkili kurumun siyaset olduğunu söyleyen Bılıkçı "Türkiye’deki sorunların da AK Parti iktidarı ile çözüleceğine inanıyorum ve bu yüzden AK Parti’den aday adayı olarak siyasete atıldım. Nasip olur da bize böyle bir görev verirlerse layıkıyla yapmak için devletimize, milletimize ve partimize en iyi şekilde hizmet edeceğimi düşünüyorum" dedi.

-AK Parti Milletvekili Adaylarını STK'lara Soruyor

Öte yandan AK Parti'nin Pazartesi günü Sivil Toplum Kuruluşlarına "Ankara'da kimi milletvekili adayı olarak görmek istiyorsunuz" sorusu için seçim yapacağına değinen Mustafa Bılıkçı "Ulusal Kırmızı Et Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı, Kırmızı Et Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (ETBİR) Yönetim Kurulu Başkanıyım aynı zamanda da Milletvekili aday adayıyım. AK Partinin Sivil Toplum Kuruluşlarının düşüncesini alması ve bunu oylama yoluyla gerçekleştirmesi tam bir demokrasi şölenidir" şeklinde konuştu.

Milletvekili aday adayı olduğu için Sivil Toplum Kuruluşu olarak oy kullanmayacağını söyleyen Mustafa Bılıkçı "AK Parti Ankara'da sadece kendi parti dinamiklerinin değil STK'ların da tercihlerini öğrenerek kendine bir yol haritası belirleyecek, milletvekili adaylarını geniş bir taban mutabakatı ile seçecek" dedi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner17
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV