banner22

banner16
23 Eylül 2019 Pazartesi

Mustafa Bılıkçı: AK Parti vizyonu ve misyonu ile Ankara'ya hizmet etmek için adayız

Ulusal Kırmızı Et Konseyi Başkanı, Etbir Yönetim Kurulu Başkanı ve Sultan Et Yönetim Kurulu Başkanı olan Mustafa Bılıkçı "Gayretimiz, samimiyetimizle harekete geçtiğimiz ilk günden bu güne çalıştık. Bize verilen görevleri hakkıyla yerine getirdik, getirmeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

03 Nisan 2015 Cuma 16:39
Mustafa Bılıkçı: AK Parti vizyonu ve misyonu ile Ankara'ya hizmet etmek için adayız
   
AK Parti Ankara 1. Bölgeden milletvekili aday adayı olan Mustafa Bılıkçı "Gayretimiz, samimiyetimizle harekete geçtiğimiz ilk günden bu güne çalıştık. Bize verilen görevleri hakkıyla yerine getirdik, getirmeye devam edeceğiz" dedi.

Mustafa Bılıkçı sosyal paylaşım sitesi Facebook'tan yaptığı açıklamalarda AK Parti vizyonu ve misyonu ile Ankara'ya hizmet etmek için milletvekili aday adayı olduklarını ve bu heyecanla çalışmalarına durmadan devam ettiklerini söyledi.
Başkanı olduğu kurumlarla sivil toplum çalışmalarına da devam ettiklerini söyleyen Mustafa Bılıkçı "Her uyandığımız güne heyecanla başladık, dünün planını gerçekleştirip yarının planını yaptık. Bu çalışma disiplini siyasi hayatıma da yön veren veriler kazanmamı sağladı" dedi.

Kötülük hiçbir zaman kazanmadı, kazanamayacak

Mustafa Bılıkçı geçtiğimiz günlerde şehit olan Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz ile ilgili de paylaşımlarda bulundu. Bılıkçı "Cumhuriyet Savcımız Mehmet Selim Kiraz şehit olmuştur. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dilerim" paylaşımlarında bulunmuştu.

Mustafa Bılıkçı terör saldırısı üzerine yaptığı açıklamalarda "Ben biliyorum ki, kötülük hiçbir zaman kazanmadı, kazanamayacak. Zamanla öğrenilecektir elbet zafer sadece iyilerindir. Çalışırken hakkı, adaleti, samimiyeti, dostluğu, dürüstlüğü sermaye yapanlara teşekkür ediyorum, zafer sizlerindir. Mazlum kim olursa olsun, zulüm nereden gelirse gelsin bizim için mazlumun hakkı verilmeli, mazlumun zulmü durdurulmalıdır" dedi.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner17
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV