banner22

banner16
23 Eylül 2019 Pazartesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan bisiklete bindi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu" çercevesinde düzenlenen tanıtım toplantısında bisiklet kullandı.

18 Nisan 2015 Cumartesi 17:36
 Cumhurbaşkanı Erdoğan bisiklete bindi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Salacak'ta "51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu" kapsamında basın turuna katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan için özel olarak hazırlanan ve isminin yazdığı bisiklete binerek pedal çevirdi. Erdoğan'a bürokratlar da eşlik ederken, korumalar da yanında koştu.
Erdoğan, bisiklet turunun ardından basın açıklamasında şunları söyledi:
"Bisiklet olayında aslında dünyadaki birçok ülke gibi, Batılı ülkeler gibi, bisikleti henüz sevdirebilmiş değiliz. Bisiklet noktasında altyapımızı da iyi yaptık diyemeyiz, bunda da çok başarılıyız diyemeyiz. Ancak bazı illerimiz var ki, başta Konya olmak üzere onlar gerçekten bu konuda iyi adımlar atıyorlar, iyi altyapılar oluşturuyorlar. Temennim odur ki, diğer illerimizde de İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi buralarda da bisiklete yönelik, bisiklet yollara yönelik altyapıyı da süratle başarırız ve bisiklete olan sevdayı da artırırız. Aynı zamanda bisiklet üreten firmalarımız da fiyatları uygun hale getirirlerse o zaman bu işin tüketimi de çok daha farklı olacaktır. Buna da inanıyorum"

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner17
ÖZEL HABER
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV